2016'ya doğru başlamak….

2016Sanırım hepimiz şu sıralar sene sonu geldiği için kendimizi bir eğlence havasında hissediyoruzdur. Etrafta uçuşan indirimler, alışverişi empoze etmeye çalışan bilgilendirmeler sanki uzuuun bir tatil olacakmış havasını yaşatıyor bizlere. Aslında hepimiz biliyoruz ki yılbaşı dediğimiz şey sadece 1 günlük bir dinlenme. Hadi itiraf edin eğer güzel bir 2016 geçirmek istiyorsanız kendinizi buna şimdiden hazırlamak için temelleri şimdiden atmaya başlamanız gerektiğini bilmiyor musunuz?

Elbette biliyorsunuz, işte bu yüzden şimdi harekete geçmek için ilk adımı atmalısınız!

Çoğu başarılı insan hedefleri için ne yapacaklarını bilirler ve BU ADIMLARI İZLEYEREK onlara ULAŞIRLAR!

Pşşt, bir sır vereyim…. bu yüzden o kadar başarılılar 😉

Herşey planlamayla başlar. Bunu söylemek kolay tabii, asıl zor olan uygulamak elbette. Sizi hedefinize taşıyacak olan şey ise kafadaki planlar değil, yazılı olarak önünüze koyup başkası eline aldığında ne yapacağınızı anlayacak şekilde olan planlardır.

Maalesef insanların %99’u kendileri için başarıya ulaşacak hedefleri nasıl koyacaklarını bilmiyorlar.

Bu konuda çeşitli yazılar yazdım ve eğitimler verdim, hatta özel 1’e 1 seanslarla koçluk da yaptım. Bu işin sırrı HAREKETE geçmektedir arkadaşlar.

Eğer, siz de benim tanıdığım bir sürü kişi gibiyseniz ve 2016 yılının en başarılı yılınız olmasını istiyorsanız HEMEN ŞİMDİ harekete geçmelisiniz!

Hepinize mutlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyorum.

About the Author

You may also like these