Hakkımda

23 yıldır Siemens, Pfizer, Kimberly-Clark ve şimdi de GlaxoSmithKline olmak  üzere bana çok şey katan global şirketlerde çalışarak farklı tecrübeler ediniyorum.

En temelden başlayıp, kurumsal hayat içerisinde  kariyer basamaklarını tek tek tırmandım. Bir tarafta  bu önemli şirketlerde yönetici olarak çalışırken, diğer  tarafta da girişimcilik ruhum beni hep bir şeyler denemeye zorladı ve bu farklı bakış açısına sahip olmayı şirket içinde bir avantaja dönüştürmeyi becerebildim.

Bence en önemlisi, kimseden bir karşılık beklemedim ve etrafımdakilere yardımcı olmak için elimden geleni her zaman yapmaya çalıştım.

Bu süreçte birlikte çalıştığım kişilerin benim gelişimime olduğu gibi, benim de onların gelişimine katkım olduğuna kalpten inanıyorum.

Bu yolculukta, her zaman inandığım ve savunduğum, “iş, fikir ya da projeye değil insana yatırım yapılmalı” felsefesi beni bugün bulunduğum noktaya getirdi.

Şimdi sıra sende! Tecrübe ve düşüncelerimden faydalanmak istiyorsan, paylaştığım yazılarıma göz atabilir, yazdığım kitabı okuyarak paylaşımlarımı takip ederek kendi geleceğin için bugünden ilk adımı atabilirsin.

Eğer hem kendime, hem de başkasına bir faydam olsun diyorsan,`Benim Hayatım` adlı kitabımı buradaki sitelerden satın alabilirsin. Kazancını  çeşitli yardım kuruluşlarına bağışladığım için senin de bir katkın olmuş olur.

 

                               –