İş görüşmesine gerçek bir prova ile hazırlanmaya ne dersiniz?

 Çok başarılı ve yetenekli kişilerin bile işe alım yöneticilerinin karşısına çıkmadan önce hazırlanmaları gerekiyor. Hazırlık süreci ile ilgili olarak bir sürü soru cevaplar ve nasıl davranılması gerektiği konusunda kaynak mevcut. Hatta, birkaç arkadaşımla beraber hazırladığımız Başarılı Mülakat Kılavuzu da bunlardan biri. Ancak istediğiniz kadar okuyun,  uygulama yapmadığınız sürece okuduklarınızı ne kadar uygulayacağınızı anlayamazsınız.
Başarılı olabilmek için başvurduğunuz pozisyon ile ilgili bilgi sahibi olmanız, işvereni tanımanız ve zor sorulara hazır olmanız gerekmektedir.

Bugünkü gibi rekabetçi bir pazarda deneme yapmak çok önemlidir. İşte şimdi size bunu yapabileceğiniz bir fırsat sunmak istiyorum.

  • Gelin gerçek bir Şirket’in toplantı odasında gerçek yöneticilerle canlı bir görüşmeye katılın.
  • Sonuç olarak olumsuz bir yansıması olmadan, gerekli geri bildirimleri alın ve asıl görüşmede başarı oranınızı artırın.

Şimdilik sadece İzmir’de olanlar için bu fırsatı sunabiliyoruz.  Hemen randevu almak için buraya tıklayın!

Tek yapmanız gereken CV’nizi 1 hafta öncesinden bizimle paylaşıp bir randevu almak ve hangi tip iş başvurusunda bulunacağınıza dair karşı tarafa önceden bilgi vermek.

Görüşme sonrasında size bizim gördüğümüz ve geliştirilmesi gereken noktalara değinilecek. Kariyeriniz açısından destek verebileceğimiz sorularınız yanıtlanmaya çalışılacaktır. Arzu edenlerin CV’sini biz de kaydederek profilinize uygun arayışı olan şirketlere yönlendirme konusunda da yardımcı oluyoruz.

Amacımız her ne kadar sizin işe girmenizi sağlamaya çalışmak olsa da,  yapılan bu çalışma ile hiçbir şekilde bir söz veya bir garanti veremiyoruz. Lütfen bunu da en başından bilerek ve kabul ederek görüşmeye katılın.

About the Author

You may also like these