Bu seneki doğumgünü hediyem “Benim Hayatım” olsun!

Bir süredir yazılarıma ara vermiştim ama bunun iyi bir sebebi vardı. Kendime yeni bir doğumgünü hediyesi hazırlığı içindeydim.

Geçen seneki kampanyam sayesinde desteklerinizle birlikte bir sürü çocuğu 23 Nisan’da oyuncakla buluşturmuş ve mutlu etmiştik. Detaylara buradaki yazımdan ulaşabilirsiniz.

Bu sene ise daha kalıcı ve sürekliliği olan bir şey yapmak istedim ve sizlere ilk kitabım “Benim Hayatım”ın bugün itibariyle baskıya verildiğini duyurmaktan çok mutluyum.

Maalesef  tam doğum günüme denk getiremedim ama ufak bir gecikmeyle de olsa 2 haftalık baskı sürecinden sonra kitapçılarda yerini alacak inşallah.

Başlık sizi yanıltmasın bu kitap beni anlatmıyor, profesyonel yaşamlarının başlangıcında veya herhangi bir anında değişiklikler yapmak isteyenler için bir ilham kaynağı olmayı amaçlıyor.  Bizler genelde ne yapılması gerektiğini aslında biliyor, ancak yine de odaklanamıyor, zaman ayıramadığımız ve alışkanlıklarımızdan vaz geçemediğimiz için  gerekli değişiklikleri gerçekleştiremiyoruz. İşte “Benim Hayatım” bize, hayatın sınırlı olduğunu ve her anın, hayalimizdeki o hedeflere ulaşmak için önemli olduğunu hatırlatıyor.

Bundan böyle her sene bana doğumgünü için hediye almak yerine, bu kitabı satın alın(online satış yerleri bu linkte var) ve fayda görebileceğini düşündüğünüz bir yeni mezuna, kariyerinde değişiklik arayan veya farkındalık yaşamaya ihtiyacı olan birisine hediye edin.

Bu sayede hem sevdiğiniz birisine bir iyilik yapmış, hem de kitabın tüm gelirini TEGV’e bağışlayacağım için, toplumumuzun temeli olan çocuklarımızın daha donanımlı olmasına katkı sağlamış olacaksınız.
Şimdiden katkılarınız için teşekkür  ederim.

Sevgilerimle,

About the Author

You may also like these