Doğum günü hediyemi aldım :)-“Bir Gülümseme” kampanyam süperdi

Sevgili arkadaşlarım,

Bir önceki yazımda sizlere “Doğum Günü Hediyemi isterim” demiştim ve “Bir Gülümseme” kampanyasını kendi çapımda başlatmıştım. Sizler sayesinde bugün çocuklardan “Bir Gülümseme” hatta ötesinde mutluluk çığlıkları aldık.

Bugün 23 Nisan kutlamalarından sonra ailecek ihtiyacı olan çocuklara aldığımız 640TL lik oyuncaklar ile birlikte, sizlerden gelen evde kullanılmayan ama hala oynanabilir temiz oyuncakları dağıttık.

 

Ekte Nil’in oyuncakları satın alırken yaşadığı sevinci resim ile paylaşmaya çalıştım. Kendisine alınırken yaşadığından daha çok heyecanlandığını sürekli anlatıp durdu.

Gittiğimiz yerlerde ailelerden izin alarak dağıttık oyuncakları. Arabaya nasıl üşüştüklerini görmeniz gerekirdi. Her dağıtım sonrasında arabada çocukların nasıl sevinç gösterdiğini konuştuk. 5 farklı noktada yaklaşık 60-70 çocuğa oyuncakları paylaştırdık.

Arada şaşırtıcı anlar da yaşadık, mesela bir çocuk kaykayın var mı sorusuna hayır demesine rağmen verdiğimiz kaykayı almak istemedi. Muhtemelen ailesi yabancılardan birşey almamasını tembihlemişti. Bu da bizim çocuklara güzel bir örnek oldu aslında.

Sonuç olarak hem bizler, hem de çocuklar bugün çok mutlu oldu. Bu konuda verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz anlayış için sizlere teşekkür ederim.

Ayrıca ara ara elinizde biriken oyuncaklar olursa tavsiye ederim, çocuklar için harika bir aktivite bence!

About the Author

You may also like these