Hakkımda

Omurkarikatur18 yılımı Siemens, Pfizer, Kimberly-Clark ve şimdi de GlaxoSmithKline olmak  üzere bana çok şey katan global şirketlerde geçirdim.  

En temelden başlayıp, kurumsal hayat içerisinde  kariyer basamaklarını tek tek tırmandım. Bir tarafta  önemli şirketlerde yönetici olarak çalışırken, diğer  tarafta da girişimcilik ruhum beni hep bir şeyler  denemeye zorladı. 

Farklı bakış açısına sahip olmayı avantaj olarak kullanmayı başardım. Bence en önemlisi, kimseden bir karşılık beklemedim ve etrafımdakilere yardımcı olmak için elimden geleni her zaman yapmaya çalıştım.

Bu süreçte birlikte çalıştığım kişilerin benim gelişimime olduğu gibi, benim de onların gelişimine katkım olduğuna kalpten inanıyorum.

Bu yolculukta, her zaman inandığım ve savunduğum, “iş, fikir ya da projeye değil insana yatırım yapılmalı” felsefesi beni bugün bulunduğum noktaya getirdi.

Şimdi sıra sende! Tecrübe ve düşüncelerimden faydalanmak istiyorsan, paylaştığım yazılarıma göz atabilir, paylaşımlarımı takip ederek kendi geleceğin için bugünden ilk adımı atabilirsin.

imza