Profesyonel Toplantı Hizmetleri

Mindshouse toplantı hizmetleri, İzmir Çiğli’de “Özel Toplantı Merkezi” olarak,  profesyonel yardım almayı tercih eden şirket ve kuruluşlara hizmet veriyor.

Mindshouse’un hizmet odaklı anlayışı toplantı programınızın öncesinden sonrasına kadar tüm aşamalarını kapsıyor. Planlama, uygulama ve geri dönüş safhalarında iş başında olan çözüm ortağınız Mindshouse, sizi detaylardan kurtarıp özgürleştiriyor. Mindshouse’un müşterileri bu yüzden geçici değil, sürekli olarak hizmet almayı tercih ediyorlar.

Siz de sadece toplantılarınıza konsantre olmak isterseniz, bize bekleriz.

Toplantı hizmeti

Toplantı bugünkü iş hayatının bir vazgeçilmezi. İster eğitim veya yönetsel olsun, ister motivasyon ya da başka pek çok farklı sebeple belirli aralıklarla toplanmanız gerekebilir. Hatta bazen kendi çalışma alanınızın dışında bir ortamda yapılacak toplantıda çok daha verimli sonuçlar dahi elde edebilir ve motivasyon artırıcı aktiviteler planlayabilirsiniz.

İngilizce ve Almanca olmak üzere yabancı dil konuşan ekibimizle, özellikle yurtdışından gelen misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz modern dizayn edilmiş ofisimiz iş yerinin stresinden uzak olmak ve konuya odaklanmak için çok faydalı bir tercih olabilir.

Toplantı ihtiyaçlarınızın yanı sıra, saatlik ve bireysel koçluk seansları için de hizmet vermekteyiz.

Mindshouse, size özel toplantı oluşturma konularında profesyonel kadrosu ve teknik altyapısı ile İzmir Çiğli‘de her zaman yanınızda.

Titiz ve Tecrübeli Hizmet

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak üzere bizi aradığınız an itibarıyla size adanmış Müşteri Temsilciniz her konuda yardımcı olmaya başlar. Dilerseniz telefon veya e-posta yolu ile bilgi alabilir, dilerseniz tanışma turu düzenleyerek mekanımızı yerinde görebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yöneticimiz ile birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyerek size en uygun paket seçeneğini seçebilirsiniz.

Toplantınız süresince, talep ettiğiniz tüm hizmetlerin eksiksiz yerine getirilmesi için çalışanlarımız özellikle titiz davranırlar. İkram hizmetleri ya da teknik detaylara ilişkin soru ve sorunlarınız ile ilgilenerek anında çözüm üretmeye çalışır, toplantı katılımcılarınızın her türlü talebini sizin adınıza karşılamaya çalışırlar.

Toplantıda ne ikram etmeli?

Mindshouse‘da toplantı süresince çay/kahve ve kurabiye ikramı bulunmaktadır. Gün boyunca sizin hatırlamanıza gerek kalmadan ikram hizmeti sürer.

Ayrıca uzun saatler devam eden toplantılarınız arasında atıştırmalık sağlıklı seçimler müşteri hizmetleri sorumlunuz tarafından size ikram edilir.

Fiyata Dahil Teknik İmkanlar

Mindshouse, toplantı hizmetlerinin eksiksiz yerine getirilebilmesi için gerekli teknik ekipmanları hazır bulundurur. İhtiyaç duyacağınız ekipman rezervasyon aşamasında belirlenerek, toplantı öncesinde hazırlanır, gerekli kurulumlar ve kontroller yapılır.

Toplantı merkezimizde; Projeksiyon TV, ses sistemi, Kablosuz internet bağlantısı, Yazıcı (sınırlı), fotokopi (sınırlı), scanner, white board ve 25Mbit hızında fiber alt yapı aracılığı ile temin edilen internet bağlantısı bulunmaktadır.

Volkan Yaman,
Müşteri Hizmetleri Yöneticisi